Dzisiaj jest: 21.6.2024, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Multicom - serwis komputerów i smartfonów Szczecin (Używany)

dodano: 2024.03.14 ważne do: 2024.06.12 wyświetleń: 278
Szczegóły ogłoszenia:

Urządzenia elektroniczne, takie jak telefony czy laptopy, w każdej chwili mogą ulec awarii. Jeśli potrzebna będzie ich naprawa, to trzeba będzie znaleźć jakiś sprawdzony, dobry serwis GSM Szczecin, w którym się to zrobi. Takich serwisów działa na naszym rynku dużo, lecz z jakością ich usług nie zawsze jest dobrze. Z tego też powodu przy wyborze trzeba na parę ważnych rzeczy zwrócić uwagę, aby być w pełni zadowolonym z wykonanej naprawy.

Przede wszystkim niezwykle ważna będzie lokalizacja, bowiem jechanie kilkunastu czy kilkudziesięciu kilometrów może być zupełnie nieopłacalne. Wiele takich serwisów ma w ofercie darmową wycenę i diagnozę usterki, jest to bardzo przydatne, ponieważ wcześniej pozwoli dokładnie poznać koszty związane z naprawą. Z pewnością warto przeglądnąć umieszczone w sieci opinie, jakie wystawili dotychczasowi klienci. Jeżeli duża ich część będzie pozytywna, to raczej można będzie takiemu serwisowi zaufać i zostawić w nim swoje urządzenie do naprawy.

+Tekst Sponsorowany+

Multicom
Ul. Rydla 66
70-783 Szczecin
Serwis:  +48 (91) 881 27 80
Sprzedaż:  +48 530 089 055
Mail: kontaktmulticom@gmail.com
 
Kontakt
multicom
woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.