Dzisiaj jest: 21.6.2024, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Gdynia-Notariusz.pl - kancelaria notarialna Gdynia

dodano: 2024.03.20 ważne do: 2024.06.18 wyświetleń: 235
Szczegóły ogłoszenia:

Na jakie rzeczy należy zwracać uwagę przy wyborze notariusza. Transakcja sprzedaży jakiejkolwiek nieruchomości nie może się obejść bez odwiedzenia kancelarii notarialnej. Czasami wizyt tych będzie nawet dwie, jeżeli kancelaria notarialna Gdynia najpierw przygotuje umowę rezerwacyjną, a potem ostateczną. W praktycznie każdym większym i mniejszym mieście można znaleźć takich kancelarii przynajmniej kilka, więc raczej nie będzie problemów z wybraniem.

Lecz warto przy tym zwrócić swoją uwagę na kilka rzeczy, aby być zadowolonym z wykonanych usług. Dla niejednej osoby najważniejszą sprawa będzie wysokość opłat, a te mogą się od siebie dość sporo różnić. W obowiązujących przepisach znajdują się bowiem tylko stawki maksymalne, ale w każdej kancelarii wyglądać one mogą odmiennie. Jeżeli będzie można na opłacie zaoszczędzić kilka tysięcy złotych, to niekiedy warto rozglądnąć się chwilę i zobaczyć ceny. Następną istotną rzeczą jest jakość realizowanych usług, bo od tego zależeć będzie bezpieczeństwo transakcji. Dobry notariusz będzie osobą skrupulatną i dokładną, i sprawdzi wszystko dokładnie zanim się podpisze pod dokumentami.

+Tekst Sponsorowany+

KANCELARIA NOTARIALNA
Paulina Kierus-Tunowska NOTARIUSZ
ul. Śląska 35/37 lok. 7, 81-310 Gdynia

email:  kontakt@gdynia-notariusz.pl
telefon +48 503903909
telefon +48 583800224
 
Kontakt
KANCELARIA NOTARIALNA
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.