Dzisiaj jest: 27.10.2021, imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ NA PORTALU

Najpopularniejsze tureckie seriale. TOP 30 tureckich seriali, które trzeba obejrzeć!

Dodano: 9 miesięcy temu Czytane: 41 Autor:
Redakcja poleca!

Tureckie seriale zawładnęły polską telewizją! Niezmiennie od wielu lat tureckie seriale sprawiają, że Polacy gromadzą się przed telewizorami i oglądają kolejne perypetie swoich ulubionych bohaterów...

Najpopularniejsze tureckie seriale. TOP 30 tureckich seriali, które trzeba obejrzeć!
Przedstawiamy Wam zestawienie 30 najpopularniejszych tureckich seriali! Znacie wszystkie te seriale?

Tureckie seriale to już prawdziwa potęga polskiej telewizji, ale również swoisty popkulturowy fenomen. Nie dość, że kolejne tytuły z nad Bosforu oglądają w telewizji miliony widzów, to jeszcze tureckie produkcje coraz większą popularnością cieszą się także w sieci. Kolejne grupy fanów, którzy sami tłumaczą seriale, są na to największym dowodem.

Nie dziwimy się. Tureckie seriale to swoiste paradoksy; z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. Widzowie nie mogli się nie zakochać w takim połączeniu.

W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia", gdzie widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

Teraz w licznych telewizjach jest coraz więcej tureckich seriali. Niektóre z nich są lepsze, inne gorsze, ale polscy widzowie i tak je kochają. Oto 30 najpopularniejszych w Polsce tureckich seriali. Możecie ich wszystkich nie znać, ale prosimy was, nie nazywajcie się wówczas fanami tureckich seriali! To absolutny niezbędnik. Te tytuły zwyczajnie trzeba znać, bo to najpopularniejsze tureckie seriale w Polsce.

Brakuje wam w tym zestawieniu jakiegoś tytułu? Coś byście dodali od siebie? Dajcie znać!

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/najpopularniejsze-tureckie-seriale-top-30-tureckich-seriali-ktore-trzeba-obejrzec-ranking-68678.html?zdjecie=1
Źródło: www.telemagazyn.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.