Dzisiaj jest: 25.2.2024, imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

REMBET Sp. z o. o. - producent stropów prefabrykowanych

dodano: 2023.12.18 ważne do: 2024.03.17 wyświetleń: 44
Szczegóły ogłoszenia:

Podczas budowy domów coraz częściej są wykorzystywane nowoczesne technologie, które mają za zadanie zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. W ostatnim czasie oraz większym zainteresowaniem cieszą się chociażby płyty stropowe, które są dużo bardziej praktyczne od wylewanych stropów. Wszystko zaczyna się od dokładnego przygotowania potrzebnych wymiarów, i podesłania ich do fabryki.

Na ich podstawie producent zbrojeń budowlanych wykonuje wszystkie zamówione elementy zgodnie ze specyfikacją, a następnie w uzgodnionym terminie przywiezie na miejsce budowy. Sam montaż jest szybki i prosty, ze względu na duży ciężar płyt wymaga jednak użycia jakiegoś dźwigu. Nie trzeba jednak wcześniej wykonywać żadnych zbrojeń czy szalunków, a jedynie przygotować odpowiednio ściany.

Po położeniu płyt w zasadzie od razu kontynuować można dalsze prace, co także stanowi dużą zaletę. Technologia ta zaczęła się cieszyć coraz większą popularnością, ponieważ umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości czasu na organizacji wszelkich prac.

+Tekst Sponsorowany+

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY REMBET Sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 3
63-600 Kępno
NIP: 6190008395
email: biuro@rembet.pl

 
Kontakt
Rembet
woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.