Dzisiaj jest: 7.12.2023, imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Mix Group - budowa i obsługa nieruchomości biurowych Kraków

dodano: 2023.11.18 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 10
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
MIX GROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Posiada długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi uwzględniając własne potrzeby Klienta i wykonując inwestycje o atrakcyjnej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania umożliwiają łatwą aranżację i przystosowanie do szczególnych, często specjalistycznych wymogów. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są najnowsze metody i utrzymane najwyższe normy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość proponowanych usług. 
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B umiejscowione w ciekawych lokalizacjach Krakowa proponując swoim Klientom pełną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi realizując swoją pracę służy w razie potrzeby profesjonalną pomocą  na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest również partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. 
Kontakt
Mix Group
ul. Wadowicka 8 A, 30-415 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.